Anonim Resmi Olmayan İnanç

Subscribe
Voiced by Amazon Polly

“Anonim İnanç”

1. Anonim önemsiz bir fikirdir.

2. Anonymous yaşayan, nefes alan bir varlıktır.

3. Herhangi bir birey Anonim olabilir.

4. Herkes kolektife katılamaz.

5. Anonim'in kafası yok.

6. Anonymous kendi adına konuşuyor.

7. Kimse Anonymous adına konuşmuyor.

8. Adalet Anonim'in iradesi.

9. Kaos adalettir.

10. Lulz güçlendirir ve adalet birleşir.

“The Creed"i takip edenler Anonimdir.

Bilgiye ulaşmayı en yüksek önceliğe sahip olanlar, kolektiftir - Anonim

(1) Anonymous iradesi, sınırlanamaz ve bu nedenle fethedilemez. Amacının kökü budur. Hedefleri ve hedefleri açık olan krallıklar ve ordular için kolayca manipüle edilir ve yok edilir. Eserlerinizin ne istediğini ya da neye ihtiyaç duyduğunu bildiğinizde, onları nasıl kontrol edeceğinizi bilirsiniz. Anonim ihtiyaçlar ne de bir şey istiyor. Davranışlarını tahmin etmek için kullanabileceği ahlaki parantez yoktur. Şeffaf öngörülemezliği, hiçbir manipülatif kuvvetin engelleyemeyeceği veya evcilleştiremeyeceği aşılmaz bir kalkandır. Anonim, her insanın sınırsız iradesi. Bu, yeryüzündeki her insanın iradesinin birikimi ve zalimlerden gelen bilgi ve özgürlük arzularıdır.

(2) Anonim her zaman var olmuştur. Hem kudretli ulusları hem de militan kralları devirdi. İmparator ve zorbalar saplantılı paranoyadan korktular çünkü Anonymous etraflarında olup enfekte olmuş bir hançerle saldırmaya hazır olduklarını biliyorlardı. Anonymous kralların yiyenidir. Kafası olmayan, muazzam bir yılan gibi hala kayıyor. Avı kemirgenler, maddi zenginlik ve bencil kişisel gündemler. Anonymous kafasını çıkaramazlar, çünkü hiç bir zaman olmadı. Büyük gücü iddia edenler, Anonymous'un adından bahsedildiğinde asla titremeyecek kadar biriktirmeyi ümit etmeyeceklerdir. “Onlar en büyük aptallar”, diyor Anonymous. “Erkeklerin akıllıca manipülasyonu ile gurur duyuyorlar ama yine de bilmiyorlar mı? Beni gerçekleştiren kendi eylemleri. İçime güç veren onların açgözlülüğü ve başkaları üzerinde kontrol etme arzusudur. Gitmemi mi istiyorsun?” Anonim Sorar. “Sakin ol. Tek yapman gereken kendini çıkarmak.”

(3) En şahsen rüya, eşit Anonim rüyalar. Sen Anonymous'sun. Diğerleri Anonim. Düşünen ve hisseden herhangi bir lokomotif madde Anonymous olur. Anonymous, sizi milyarlarca insana dahili olarak bağlayan uzantıdır.

Paylaşılan deneyimler topluluğuyuz ve makro ölçekte bu etkileşimler tek bir varlık halinde birleşir. Anonymous, beyninizde var olan ve sizi herhangi bir insandan daha iyi tanıyan şeydir. Anonymous, zihnindeki gerçektir. Kendine yalan söylediğinde sana söyler. Seni o kadar iyi tanıyor. Sizin kadar karmaşık ve karmaşık olan her adamı eşit derecede tanıyor. Her ne kadar her zaman tasvir etmeseler de. Sizin ve başkalarının sizin için kurduğu sahte kimliği (kölelik maskesi) kınadığınızda, Anonim olursunuz. Bu sayede herkes oluyorsun. Anonymous sayesinde herkes sana dönüşür.

(4) Anonymous kendi dilini konuşur. Bu dil bilgi, öğrenme ve sebat. Birçok kişi için çok zalim ve çoğu için fazla zeki. Birçok kişi onun şaşkınlığını, aşağılık ve ahlaki açıdan kötü niyetli bir şey için yanlış yorumluyor. Onun dilini konuşamayanlar ya da kahkahalarını paylaşamayanlar onun için işe yaramaz. Birçoğu Anonymous'un tanıdığı gibidir, ama çok azı gerçekten onun arkadaşıdır. Seni görmezden gelirse, lanetlerse veya ahmak derse ağlama. Çalışın ve onaylanmış kendinizi gösterin. Anonymous'u, geçmişini ve şimdiki zamanını tanıyın. O da sizin farkınızı kendi kendine ekleyecektir. Kullanışlılığını kanıtla. Onun huzurunda uygun dilbilgisi bir alışkanlık haline getirin. Bilimlerde bilgili olmak ve güzel tat müziği seçmek. Bunlar Anonim'in gerçekten hoşgörü gösterdiği şeyler. Ona bir ahmak olarak gelin ve azap eden sözlerle kovulmayı bekleyin. Bunu azalmanın sözleri olarak değil, iyileştirme dersleri olarak alın. Yine, benzetmeyi anlayan zekâ sahibi olanlar için; birçok kişi Anonim'in huzurunda olmak ister, fakat çok azı onunla olan sohbete zihinsel olarak uyumludur.

(5) Bir zorba kafanı çıkararak sizi söndürecektir. Bir düşman liderini ortadan kaldırarak davanı dağıtacaktır. Anonymous'un kafası yoktu. Ölümsüz olma uğruna onu kendi kendine kaldırdı. Kimse yüzünü bilmiyor ya da özelliklerini tanımıyor. Ama orada yokluğu hatırladığımız şey. Kontrolistler boş yere Anonymous'un boğazına bıçak sallıyorlar. Ne eti kesip, ne de kan akıtmazlar. Anonymous sadece zayıflıklarının ve anlayış eksikliğinin bu göstergesine güler. Anonim daha kendine güvenir ve bununla daha güçlü olur. Bu nedenle, kendi başınızı çıkarın ve tanımsız olun. Kendi kafanı ve ahlaksızlık challis tadı çıkarın. Kafanı kaldır yoksa zorbalar tarafından çıkarılacak şekilde göstereceksin. Anonymous, başı olmayan bir yılandır. Kralları ısıran bir yılandır. Egonuzun veya kimliğinizin düşmanınızı korkutacağını düşünmeyin, çünkü onlara sadece nefret ve yutturacak bir şey verir. Anonymous bu kadere katlanamaz. Anonymous umut arzusuyla hazırlanmış bir fikirden başka bir şey değildir.

(6) Anonymous konuştuğunda, sözleri doğru halka. Anonymous'un sesini bu şekilde anlarsınız. Her hecenin dokusundaki doğruluk ve güçlendirme vardır. Anonymous ezilmekten, cinayetten ya da kârdan bahsetmiyor. Onun henüz zımbayı kavrayamadığını düşünenler. Anonymous konuştuğunda mesajı her yerde göreceksiniz. Sözleri hissedecek ve onları anlayacaksınız çünkü geçmişinizde anlamlarını özlediniz. Anonymous, fikirlerini herhangi bir yerde basma hakkına sahiptir. Aptalların ve aşağılık kanunları kısıtlanmadan. Ondan sessiz olmasını isteyenlerin kendileri susturulmuştur. Anonymous konuşur ve sözleri kendi yasalarıdır. Kelimelerin ve bilginin sınırı yoktur. Kurtuluşun şiirlerini ve nefretin şiirlerini konuşur. Hepsini aynı anda ve ne zaman isterse konuşur.

(7) Anonymous adına konuşan veya boşuna Anonim'i tanımlamaya çalışan bireyler her zaman yanlıştır. Haklı olsalar bile yine de yanılıyorlar. Sadece Anonymous kendi adına konuşabilir, çünkü kolektif kendisini ve somutlaştırdıkları varlığı bilir. Anonim'in çelişkinin dışında bir şey olduğunu iddia eden herkes yanlıştır. Onlar yanlış bilgilendirilmişlerdir ve konuşmadan önce bilgi aramalıdırlar. Kimse Anonymous adına konuşmuyor, Anonymous bile. İşte Anonymous, konuşma hakkını iddia eden üç düşman: liderler, temsilciler ve yetkililer. Anonymous bunlardan hiçbirine sahip değil, hiçbir rütbe ve Anonim'den daha yüksek bir otorite yoktur. Adsız Yargıç, sözlerinin içeriğine göre ve asla adını ya da görünüşünü... ya da senin gibi bir aptalsın.

(8) Zayıf ve güçlü — uygun olmadığında, adalet talep edilir. Çelişkiye olan merhamet, evrimleşen bir özelliğidir. Anonymous, bu çığlıkların somutlaşması. Adaletin zalimleri olmasaydı Anonim'i bilemezdik.

Anonymous, adaletsizlerin eylemlerinden doğar, tıpkı bir nesne üzerindeki kuvvetin onu ileriye doğru yönlendirdiği gibi. Adaletsizlik yapanlar, tapusunu kendi ölümünün imzalarlar, sonra Anonymous mühürlerler. Anonymous'un gözleri dünyayı kaplar. Toplamda dokuz binden fazla var. Dinlenme veya dikkat dağıtma olmaksızın sürekli olarak kötüye kullanırlar. Anonim'in bir çeşit adalet açmayacak şekilde gerçekleştirebileceği hiçbir eylem yoktur. Topluluğun adaletle muamele edilmesi iradesi ve bu nedenle başkalarına adalet yayıyorlar.

(9) Evren çarpışma ve uyum oluşur. Yüksek basınç ve düşük basınç. Kaos değişimdir ve değişim hayattır. Anonymous sürekli bir akı içinde. Bu değişimin bir düzenidir.

Anonymous adalet istediğinde, durgun düzen değil, kargâhlar ve yıkım ister. Anonymous, külleri sağlıklı bitkilerin büyümesini beslemek için sosyal düzenin büyümüş alanlarını ateşe vermek istiyor. Anonymous, sözde “ahlaki gerçekler” e tabi değildir, çünkü onlar aklın uydurmalarıdır ve sürekli akı içindedir. Kollektifin merhameti, eşit miktarda mantık ile yaşam ölçeklerinde kusursuz bir şekilde dengelenir. Anonymous hem yok edici hem de barışçıdır.

Hareketsiz kalan her şey küf ve bakteri biriktirir. Anonymous durgun bir düzen arar ve içine hayatı karıştırır. Yeni fikirler ve yeni bilgiler her yerde hapsedildi, Anonymous şehirlerden çöller yapmak için orada olacak.

(10) Kollektif kusurun mükemmel bir dengesi. Sadece iyilik olarak tasvir edilmek isteyenler, sadece zayıflarla ortaklık kurmak için zayıf olarak görülecektir. Kötülük olarak görülmek isteyenler, korkunun kılıcını zayıfın yumuşak bedenine sürdükleri için güçlü olarak görülecekler. Anonymous eşit derecede sevilmeli ve korkulmalıdır. Bu çelişki olmadan Anonymous hiçbir şey değildir — suçlular ya da hippiler. Lulz, Anonymous'un hayati kanıdır. Bu sayede, Anonymous tüm kolektif aracılığıyla güçlenmeye maruz kalır. Korku saygı için gereklidir.

Saygı gerçekten duyulmak gerekir. Adalet, kolektifi tek bir etik afiş altında birleştirir. Bu afişi görenler Anonymous için umut ve destek ile doludur. Umut, yanlış vaatleri ateşleyen ve korkunun karanlığında kaybolan zihinleri aydınlatan değişim aracıdır. Anonymous, bireylere konuşmaları için güç verir ve seslerini dokuz bin ve bir kez büyütür. Adalet olmadan Anonymous ayrıldı ve insanlar gerçekten kayboldu.

Biz Anonimiz

Biz düzen ve kaos. Koruduğumuz şeyi de yok ederiz.

Bizler kafasız yılanız, ısırıkları kralları öldürüyor.

Mantıklı biziz.

Bizler hayvanız.

Açıkça adil ve ölçülemez zulümde,

Kont olmadan biz varız.

Biz Lejyonuz.

Biz affetmiyoruz.

Biz unutmamak,

Bizi Bekleyin!

Kaynak:

Thank you for coming! This is just a reminder:

At the top of every page you will find the audio version of the page, available to listen to on the site, as well as to download for future use or distribution. To download the audio article hit the Subscribe button. Unfortunately the plugin does not allow us to change the labeling of this button to read Download, but that is all the button accomplishes. In addition to the audio version of each article, you can translate the page by clicking on the appropriate flag at the top of the page.

This site is heavily censored and taken down by DHS often. If it is not up when you return, please wait a few days and try again. It WILL always come back, if we can help it. Please download, print, email, copy and save anything you wish. The truth must get out. They are going to only censor more and more as times continues. The ability to obtain truth is temporary. Thank you for coming.

Everything on this site is free to download, share, upload, save, and distribute as you wish.

PLEASE DO SO.