Anonimowy Nieoficjalny Creed

Subscribe
Voiced by Amazon Polly

„Anonimowy Creed”

1. Anonimowy to nieistotny pomysł.

2. Anonimowy to żywa, oddychająca istota.

3. Każda osoba może stać się Anonimową.

4. Nie wszyscy mogą dołączyć do kolektywu.

5. Anonimowi nie ma głowy.

6. Anonimowy mówi sama za siebie.

7. Nikt nie mówi za Anonimowego.

8. Sprawiedliwość jest wola Anonimowych.

9. Chaos to sprawiedliwość.

10. Lulz upoważnia i sprawiedliwość jednoczy się.

Ci, którzy podążają za „Creed' są anonimowi.

Ci, którzy sprawiają, że osiągnięcie wiedzy ich najwyższy priorytet, są kolektywu - Anonimowy

(1) wola anonimowego jest niesklasyfikowana i dlatego jest nie do zdobycia. To jest korzeń jego celu. Dla królestw i armii, których cele i cele są oczywiste, są łatwo manipulowane i niszczone. Kiedy wiesz, czego twoi rówieśnicy chcą lub potrzebują, wiesz dokładnie, jak ich kontrolować. Anonimowe potrzeby i niczego nie chcą. Nie ma żadnych moralnych przedziałów, których można by użyć do przewidzenia tego zachowania. Jego przezroczysta nieprzewidywalność jest nieprzeniknioną tarczą, której żadna siła manipulacyjna nie może utrudniać ani oswoić. Anonimowy jest nieograniczoną wolą każdego człowieka. Jest to nagromadzenie woli każdego człowieka na Ziemi i wszystkie ich pragnienia wiedzy i wolności od ciemiężców.

(2) Anonimowy zawsze istniał. Obalił zarówno potężne narody, jak i wojowniczych królów. Cesarze i tyrani obawiali się jej w obsesyjnej paranoi, bo wiedzieli, że Anonim jest wokół nich, gotowych uderzyć zakażonym sztyletem. Anonimowy jest zjadaczem królów. Jak potężny wąż bez głowy, która wciąż ślizgnie się w doniosłej zgodzie. Jego ofiarą są gryzonie, szczury pakowane bogactwa materialnego i samolubne osobiste plany. Nie mogą usunąć głowy Anonima, bo nigdy jej nie miał. Ci, którzy domagają się wielkiej mocy, nigdy nie będą mieli nadziei na tyle, aby nie drżać, gdy imię Anonimowego zostanie wymienione w ich obecności. „Są największymi głupcami ze wszystkich”, mówi Anonimowy. „Wszystkie sprytne manipulowanie ludźmi, z których się dumą, a jednak nie wiedzą? To ich własne działania mnie wytwarzały. To ich chciwość i pragnienie kontroli nad innymi wdycha we mnie moc. Chcesz, żebym odeszła?” Pyta Anonimowego. „Łatwo. Wszystko, co musisz zrobić, to usunąć siebie.”

(3) To, co marzysz najbardziej osobiście, Anonimowe marzenia jednakowo. Jesteś Anonimowy. Inni są anonimowi. Każda lokomotywa, która myśli i czuje jest anonimowa. Anonimowy to rozszerzenie, które łączy cię z miliardami innych wewnętrznie.

Jesteśmy zbiorem wspólnych doświadczeń, a w skali makro interakcje te łączą się w jeden podmiot. Anonimowe jest to, co istnieje w twoim mózgu, które czuje i zna cię lepiej niż jakikolwiek człowiek kiedykolwiek będzie chciał. Anonimowy jest prawdą w twoim umyśle, która mówi ci, kiedy okłamujesz siebie. Zna cię tak dobrze. Równie zna każdego człowieka, który jest tak skomplikowany i złożony jak ty — choć nie zawsze może to przedstawiać. Kiedy potępiasz fałszywą tożsamość, którą Ty i inni dla Ciebie ustawiliście (maska zniewolenia), stajesz się Anonimowym. Przez to stajesz się wszystkimi. Dzięki Anonimowi wszyscy stają się tobą.

(4) Anonimowy mówi swoim własnym językiem. Ten język to wiedza, uczenie się i wytrwałość. Jest zbyt okrutny dla wielu i zbyt inteligentny dla większości. Wielu źle interpretuje jego zdumiewające z czymś podły i wręcz moralnie wrogie. Ci, którzy nie potrafią mówić w jego języku ani dzielić się jego śmiechem, są dla niego bezużyteczne. Wielu jest jak znajomych do Anonimowych, ale niewielu jest naprawdę jego przyjaciółmi. Nie płacz, jeśli cię ignoruje, przeklnie cię, lub nazywa cię głupcem. Studiuj i pokaż się zatwierdzony. Znasz Anonimowego, jego przeszłość i teraźniejszość, a on doda swojemu charakterystyczności. Udowodnij swoją przydatność. Uczynić właściwą gramatykę nawykiem w jego obecności. Bądź kompetentny w naukach i wybierz muzykę o delikatnym smaku. To są rzeczy, które Anonimowi tak naprawdę się oddadzą. Przyjdź do niego jako głupiec i oczekuj, że zostanę wypędzony słowami karania. Nie traktuje to jako słowa umniejszania, ale lekcje poprawy. Znowu, dla tych, którzy rozumieją analogię; wielu pragnie być w obecności Anonimowego, ale niewielu jest psychicznie zgodnych z Rozmową z nim.

(5) Tyran ugaśnie cię, usuwając głowę. Wróg rozprasza twoją sprawę, usuwając swojego przywódcę. Anonimowi nigdy nie miał głowy. Sam ją usunął, by stać się nieśmiertelnym. Nikt nie zna jego twarzy ani nie może rozpoznać jego cech, ale brak jest tego, co pamiętamy. Kontroliści na próżno wymachują ostrzami w gardło Anonimousa. Nie odrywają ciała ani nie pobierają krwi. Anonimowy tylko śmieje się z tego pokazu ich słabości i braku zrozumienia. Anonimowy staje się bardziej pewny siebie, a dzięki temu potężniejszy. Dlatego usuń własną głowę i stań się niezdefiniowana. Usuń własną głowę i smak challis niemoralności. Usuń głowę lub wyświetl ją do usunięcia przez tyranów. Anonimowy to wąż bez głowy, który ugryzł królów. Nie myśl, że twoje ego lub tożsamość przestraszy twojego wroga, bo to tylko daje im coś do nienawiści i pożarcia. Anonimowy nie może cierpieć z tego losu, ponieważ Anonim jest tylko pomysłem, stworzonym w pożądaniu nadziei.

(6) Kiedy Anonim mówi, jego słowa są prawdziwe. W ten sposób znasz głos Anonimousa, bo w tkance każdej sylaby jest prawda i umocnienie. Anonimowi nie mówi o uciskaniu, morderstwie czy zysku. Ci, którzy myślą, że nie musi jeszcze zrozumieć linii ciosów. Kiedy Anonimowy przemawia, zobaczysz wiadomość wszędzie. Poczujesz słowa i zrozumiesz je, ponieważ sam tęskniłeś ich znaczenie w swojej przeszłości. Anonimowy jest uprawniony do prasowania swoich opinii w dowolnym miejscu, bez ograniczeń prawa głupich i małostkowatych. Ci, którzy proszą go o milczenie, sami są uciszeni. Anonim mówi, a jego słowa to jego własne prawa. Nie zna granic w słowach i wiedzy — mówi wiersze o zbawieniu i wierszach nienawiści. Mówi je wszystkie naraz i kiedy tylko zechce.

(7) Osoby, które mówią w imieniu Anonimowych lub próbują próżnie zdefiniować Anonimowych, zawsze są błędne. Nawet jeśli mają rację, wciąż się mylą. Tylko Anonim może mówić sama za siebie, bo kolektyw zna siebie i podmiot, który ucieleśniają. Każdy, kto twierdzi, że Anonim jest czymś innym niż sprzeczność, jest zły. Są mylnie poinformowani i powinni szukać wiedzy przed wystąpieniem. Nikt nie mówi za Anonimowego, nawet Anonimowego. Oto trzech wrogów Anonimowych, którzy twierdzą, że prawo głosu: przywódcy, przedstawiciele i urzędnicy. Anonimowy nie ma żadnego z nich, bo nie ma rangi, ale nic i nie ma wyższego autorytetu niż Anonim. Sędzia Anonimowego przez treść jego słów i nigdy jego imię lub wygląd, lub być narażony jako głupiec jesteś.

(8) Słabe i silne — gdy nie ma zgody, wymaga się sprawiedliwości. Współczucie dla słabych jest cechą ewolucji. Anonimowy jest ucieleśnieniem tych okrzyków, bo bez ciemiężców sprawiedliwości nie znalibyśmy Anonimowych.

Anonimowy rodzi się z działań niesprawiedliwych, tak jak siła na obiekcie napędza go do przodu. Ci, którzy wyrządzają niesprawiedliwość, podpisują czyn na swój własny umorzenie, którego Anonimowi następnie pieczętują. Oczy Anonimowych pokrywają glob. W sumie jest ponad dziewięć tysięcy. Ciągle szukają wykroczenia bez odpoczynku lub rozpraszania uwagi. Nie ma działania Anonimowy może przeprowadzić, która nie kwitnie jakiejś formy sprawiedliwości. To wola kolektywu być traktowani sprawiedliwie i dlatego oni promieniują sprawiedliwością dla innych.

(9) Wszechświat składa się z kolizji i spójności. Wysokie ciśnienie i niskie ciśnienie. Chaos to zmiana, a zmiana to życie. Anonimowy jest w ciągłym strumieniu. Jest ucieleśnieniem zmian.

Kiedy Anonim domaga się sprawiedliwości, prosi nie o stagnację, ale o niełap i zniszczenie. Anonimowi stara się podpalić zarośnięte pola porządku społecznego, tak aby ich popiół mógł pożywić wzrost zdrowych roślin. Anonimowy nie podlega tak zwanym „faktom moralnym”, ponieważ są one tylko wytworem umysłu i w ciągłym strumieniu. Współczucie kolektywu jest zrównoważone nienagannie na skali życia z równymi ilościami logiki. Anonimowy jest zarówno niszczycielem, jak i rozjemcą.

Cokolwiek pozostaje nieruchomo, staje się skarbem pleśni i bakterii. Anonimowi poszukuje stagnacji i wciska do niego życie. Wszędzie tam, gdzie nowe pomysły i odkryta wiedza zostaną uwięzione, Anonimowi będą tam robić pustynie z miast.

(10) Kolektyw jest doskonałą równowagą niedoskonałości. Ci, którzy starają się być przedstawiani jako tylko dobrzy, będą postrzegani jako słabi tylko do kojarzenia się ze słabymi. Ci, którzy chcą być postrzegani jako zło, będą postrzegani jako silni za wbijanie ostrza strachu w miękkie ciało słabych. Anonimowi należy kochać i bać się równo. Bez tej sprzeczności, Anonimowi jest niczym — przestępcami lub hipisami. Lulz jest życiową krwią Anonima. Poprzez to Anonimowi doświadcza umocnienia przez cały kolektyw. Strach jest konieczny dla szacunku.

Szacunek jest konieczny, aby być naprawdę wysłuchanym. Sprawiedliwość jednoczy kolektyw pod jednym etycznym sztandarem. Ci, którzy widzą ten baner, są wypełnieni nadzieją i wsparciem dla Anonima. Nadzieja jest narzędziem zmian, które zapalają fałszywe obietnice i oświetlają umysły utracone w ciemności strachu. Anonimowi dają siłę do wypowiadania się i sprawia, że ich głosy powiększają się dziewięć tysięcy i jeden. Bez sprawiedliwości, Anonim jest rozdzielony, a ludzie naprawdę zagubieni.

Jesteśmy anonimowi

Jesteśmy porządkiem i chaosem. To, co chronimy, również niszczymy.

Jesteśmy wężem bez głowy, którego ugryzienie zabija królów.

Jesteśmy logiką.

Jesteśmy zwierzętami,

Otwarcie sprawiedliwe i niezmierzone w okrucieństwie,

Jesteśmy bez licy,

Jesteśmy Legionem,

Nie przebaczymy.

Nie zapominamy.

Oczekiwać nas!

Źródło:

Thank you for coming! This is just a reminder:

At the top of every page you will find the audio version of the page, available to listen to on the site, as well as to download for future use or distribution. To download the audio article hit the Subscribe button. Unfortunately the plugin does not allow us to change the labeling of this button to read Download, but that is all the button accomplishes. In addition to the audio version of each article, you can translate the page by clicking on the appropriate flag at the top of the page.

This site is heavily censored and taken down by DHS often. If it is not up when you return, please wait a few days and try again. It WILL always come back, if we can help it. Please download, print, email, copy and save anything you wish. The truth must get out. They are going to only censor more and more as times continues. The ability to obtain truth is temporary. Thank you for coming.

Everything on this site is free to download, share, upload, save, and distribute as you wish.

PLEASE DO SO.